У Христинівці пройшов турнір з міні-футболу пам’яті Володимира Лук’янця
У Христинівці пройшов турнір з міні-футболу пам’яті Володимира Лук’янцяУ змаганнях взали участь 4 команди. Переможцем стала місцева «Фортуна» під керівництвом Віктора Мітасова.

Турнір є щорічним і проходить уже вчетверте. Він був заснований ще за життя Володимира Лук’янця і вже втретє — присвячений його пам’яті. Щороку змагання розширюють свою географію, цього року вони вийшли вже за межі обласних і стали всеукраінськими.

У турнірі взяли участь діти 2008-2010р.н. Це команди:

1. «Легіон XXI» м. Київ
2. ФШМ, ФК «Явір» м. Черкаси
3. «Зміна» Біла Церква
4. «Фортуна» м. Христинівка.

Кубок за I-ше місце залишився у команди з м. Христинівка.

Нагородження провели донька Володимира Лук’янця — Інна, а також голова Асоціації міні-футболу в Черкаській області Юрій Гончаров.

Інна Лук’янець, донька Володимира Лук’янця: «У наш час, коли в державі дітям і молоді не приділяють уваги, такі турніри є дуже важливими. Тим паче, у таких маленьких містечках, як Христинівка, адже там фактично немає чим займатися молоді. А діти, які займаються спортом, дуже відрізняються від тих, що ігнорують активний спосіб життя. На цьому турнірі була дуже помітною дисципліна і наявність цілей у маленьких футболістів. Саме ці фактори надзвичайно важливі у формуванні людини».

Такі щорічні турніри відбуваються завдяки їх організатору і головному тренеру христинівськоі команди «Фортуна» Віктору Мітасову.

Джерело: «Черкаський спорт»скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Теги: по, новости