ПРО КЛУБ ФШМ ФК "ЯВІР"
ФШМ Явір-це елітна футбольна школа яка була створена в 2008 році.
З першого дня роботи було взято курс на виховання справжніх майстрів сучасного футболу. За час існування клубу наші команди приймали участь у сотнях дитячо-юнацьких турнірах в яких неодноразово перемагали та займали призові місця.

Спорт потрібен для того щоб розвивати людину та суспільство.
Наше пріоритетне завдання – це виховання місцевих футбольних талантів. В нашому клубі впроваджені новітні методи тактико-технічної  підготовки майбутніх футболістів. Професійні та цікаві тренування, індивідуальний підхід до кожного юного спортсмена спонукатиме ваших дітей розкривати свій потенціал  та досягати успів у спорті. Постійно ведеться інтенсивна і плідна робота у напрямку підготовки  юних спортсменів  відповідно до ігрових цінностей та філософії клубу.

Ми вчимо грати у футбол з насолодою.
Особливу увагу  у клубі  приділяємо психологічному вихованню.
В  нашій футбольній школі майстрів не існує першої чи другої команди. Для нас всі гравці важливі.
Якщо ви бажаєте виростити свою дитину успішною, здоровою, впевненою у своїх силах людиною тоді ласкаво запрошуємо вас до нашої футбольної  сім’ї.

Засновник та голова ФШМ ФК "Явір": Асцатуров Ерік-Григорій Володимирович

Керівництво ФШМ ФК "Явір":
Юрист: Поп Василій Васильович

2017 рік

вересень
Переможець Чемпіонату м.Черкаси
Переможець Кубку Академії "Черкаського Дніпра"
серпень
Фіналіст Кубка СДЮШОР