ПИТАННЯ
Вельмишановні відвідувачі сайту. Якщо ви не знайшли відповіді на турбуюче вас питання нижче, або на сторінці за адресою "БАТЬКАМ > Правила", та ваше питання має загальний, не особистий характер - залишайте свої запитання на цій сторінці.
*З особистими питаннями, будьте ласкаві, звертайтесь безпосередньо до тренерів.

Що потрібно щоб почати тренування?
Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.

Що потрібно придбати до початку тренувань?
На перші декілька тренувань не потрібно купувати нічого. Спочатку буде достатньо наявного у вашої дитини спортивного взуття та форми. Адже не виключена ситуація що дитині не сподобається зайняття футболом.

Можна приводити дитину просто пограти в футбол?
Так. Окрім навчально-тренувальних є ще спортивно-оздоровчі групи (СОЗГ), в яких діти також можуть займатися футболом в своє задоволення, без мети досягнення спортивних результатів. Тим не менш і для СОЗГ в клубі проводяться товариські ігри, наразі і з аналогічними групами інших клубів.скачать dle 10.5фильмы бесплатно