ЯВІР

(096) 477-79-77
(093) 367-59-94
fcyavir2008@gmail.com

Якщо ти мрієш стати видатним футболістом ти повинен займатися футболом з раннього дитинства. Футбольна школа майстрів "Явір" (м.Черкаси) допоможе тобі здійснити твої мрії. Успіх у футболі можна досягти тільки тоді, коли присвятити все своє життя цьому виду спорту. Наші тренери володіють вмінням "передавати досвід", знання техніки, тактики та психології.

батькам

Шановні батьки, законні представники дітей і діти, що займаються у футбольному клубі!

Прохання уважно прочитати ці правила і дотримуватися їх при нашій подальшій співпраці. Прохання до батьків, законних представників дітей пояснити учням дані правила, якщо ваші діти ще не уміють читати, або не можуть зрозуміти прочитане. Велике спасибі!

поради

Під час гри вся увага юних футболістів фокусується на виконанні певних техніко-тактичних дій, який зробити маневр або як забити м'яч у ворота

Разом з тим на концентрацію уваги дітей великий вплив мають гучні зауваження і часом некоректна поведінка батьків, які вказують, що їм слід робити. Звичайно, батьки це роблять виключно з добрих спонукань для своєї дитини, але така поведінка може мати негативний вплив на юних спортсменів.

питання / відповіді

Що потрібно щоб почати тренування?

Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.

ФШМ Явір проводить набір в групи дітей 4-12 років

ФШМ "Явір" відкрила свій спортивний зал за адресою вул. Фрунзе, 1 (Будинок Природи) та проводить нібур дітей в групи, розпочинаючи з 4-х років до 12 років.   Розклад занять:   Понеділок, Середа, Пятниця 1 група - 16.00-17.30 2. група - 17.30-19.00   Вівторок, Четвер 9.30-11.00 (учасники 2-ї зміни в школах)   Субота, Неділя 9.00-20.00 (індивідуальні заняття для дітей з 4-х років до 12-ти)   Записатися в групи, провести консультацію можна за телефонами: 096 477 7977, 063 406 1106

ФШМ Явiр - ФК.Макс 1:0 (ВІДЕО)

Победа. Просто умнички наши. Молодцы. Супер команда

гравці нашої команди

футбольна школа майстрів "Явір" (Черкаси)

ВОВК Микола Вікторович

Рік народження: 10.03.2006
Група: Доросла група

ВОЛКОБОЙ Маркіян Максимович

Рік народження: 09.05.2006
Група: Доросла група

БІЛАС Вікторія Юріївна

Рік народження: 04.04.2007
Група: Середня група

СНІГУР Владислав Олегович

Рік народження: 14.07.2007
Група: Середня група

Новини ФШМ ФК "ЯВІР"

ФШМ Явір проводить набір в групи дітей 4-12 років

ФШМ Явiр - ФК.Макс 1:0 (ВІДЕО)

Победа. Просто умнички наши. Молодцы. Супер команда

Поздравляем с Днем рождения Титаренка Сергея Сергеевича!

Весь коллектив команды ФШМ "ЯВИР" поздравляет Титаренка Сергея с его Днем рождения!   Желаем успехов на

Рождествеский турнир ФШМ ЯВИР 2019

05.01.2018. Открытие традиционного Рождественского Кубка ФШМ Явiр! Участвуют самые юные спортсмены ФК.

Конкурс точечных ударов

Три победителя по точечным ударам в створ ворот. Иван Повстянко, Артур Беспалый, Роман Котов.

Первая тренировка в Новом 2020

Команда ФШМ ЯВИР провела первую тренировку в Новом 2020 году.

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ ФШМ ФК "ЯВІР"

Тренування ФШМ "ЯВІР"