ЯВІР

(096) 477-79-77
(093) 367-59-94
fcyavir2008@gmail.com

Якщо ти мрієш стати видатним футболістом ти повинен займатися футболом з раннього дитинства. Футбольна школа майстрів "Явір" (м.Черкаси) допоможе тобі здійснити твої мрії. Успіх у футболі можна досягти тільки тоді, коли присвятити все своє життя цьому виду спорту. Наші тренери володіють вмінням "передавати досвід", знання техніки, тактики та психології.

батькам

Шановні батьки, законні представники дітей і діти, що займаються у футбольному клубі!

Прохання уважно прочитати ці правила і дотримуватися їх при нашій подальшій співпраці. Прохання до батьків, законних представників дітей пояснити учням дані правила, якщо ваші діти ще не уміють читати, або не можуть зрозуміти прочитане. Велике спасибі!

поради

Під час гри вся увага юних футболістів фокусується на виконанні певних техніко-тактичних дій, який зробити маневр або як забити м'яч у ворота

Разом з тим на концентрацію уваги дітей великий вплив мають гучні зауваження і часом некоректна поведінка батьків, які вказують, що їм слід робити. Звичайно, батьки це роблять виключно з добрих спонукань для своєї дитини, але така поведінка може мати негативний вплив на юних спортсменів.

питання / відповіді

Що потрібно щоб почати тренування?

Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.

ФШМ "Явір" одна из сильнейших команд области!

Финальная часть U-11 сезону 2019-2020рр.

Финальная часть U-11 сезону 2019-2020рр..

гравці нашої команди

футбольна школа майстрів "Явір" (Черкаси)

АФАНАС'ЄВА ДАРИНА

Рік народження:

ВОВК Микола Вікторович

Рік народження: 10.03.2006

ВОЛКОБОЙ Маркіян Максимович

Рік народження: 09.05.2006

МІРЗОЯН Олександр Іванович

Рік народження: 16.09.2005

Новини ФШМ ФК "ЯВІР"

ФШМ "Явір" одна из сильнейших команд области!

Финальная часть U-11 сезону 2019-2020рр.

Финальная часть U-11 сезону 2019-2020рр..

ФШМ Явір проводить набір в групи дітей 4-12 років

ФШМ "Явір" відкрила свій спортивний зал за адресою вул. Фрунзе, 1 (Будинок Природи) та проводить набір дітей в групи,

ФШМ "Явір" прийняв участь на Кубок Азоту

Кубок Азота ФШМ Явiр-1 - ФК Атлетик 3:1 ФШМ Явiр-2 - КДЮСШ 1:1 Лучшие игроки турнира: Базик Артем Иванченко Максим

Подяка за професіоналізм та тренерську працю.

Висловлюю Вам щиру подяку за великий педагогічний талант, професіоналізм, цілеспрямованість, щедрість й кропітку

ФШМ Явiр обладатель кубка Австралии

Лучший игрок турнира Кондратюк Иван, лучший голкипер Кислый Владимир! И вообще у нас все воспитанники лучшие, молодцы

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ ФШМ ФК "ЯВІР"