ЯВІР

(096) 477-79-77
(093) 367-59-94
fcyavir2008@gmail.com

Якщо ти мрієш стати видатним футболістом ти повинен займатися футболом з раннього дитинства. Футбольна школа майстрів "Явір" (м.Черкаси) допоможе тобі здійснити твої мрії. Успіх у футболі можна досягти тільки тоді, коли присвятити все своє життя цьому виду спорту. Наші тренери володіють вмінням "передавати досвід", знання техніки, тактики та психології.

батькам

Шановні батьки, законні представники дітей і діти, що займаються у футбольному клубі!

Прохання уважно прочитати ці правила і дотримуватися їх при нашій подальшій співпраці. Прохання до батьків, законних представників дітей пояснити учням дані правила, якщо ваші діти ще не уміють читати, або не можуть зрозуміти прочитане. Велике спасибі!

поради

Під час гри вся увага юних футболістів фокусується на виконанні певних техніко-тактичних дій, який зробити маневр або як забити м'яч у ворота

Разом з тим на концентрацію уваги дітей великий вплив мають гучні зауваження і часом некоректна поведінка батьків, які вказують, що їм слід робити. Звичайно, батьки це роблять виключно з добрих спонукань для своєї дитини, але така поведінка може мати негативний вплив на юних спортсменів.

питання / відповіді

Що потрібно щоб почати тренування?

Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.

ФШМ "Явір" в фотографіях #2 (Чемпіонат області 2019 рік). ФШМ Явір - Своя Родина

В рамках всеукраїнського турніру зустрічали ФШМ Явір (Україна, м. Черкаси) та їх однолітки з команди "Своя Родина" (Україна, м. Черкаси).   Запрошуємо Вас переглянути фотозвіт матчу з його емоціями, напругою, прагненням до перемоги.

ФШМ Явір посів третє місце в всеукраїнському турнірі в Білозірї

На футбольному полі Академії «Всеукраїнський центр футболу і футзалу «Черкащина» відбувся Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2007-2008 рр.н.   Переможцем змагань, які булиприсвячені Дню фізичної культури і спорту, стала команда «Чемпіон» Черкаси, яка у драматичному фіналі здобула перемогу над ДЮСШ «Колос» з Донеччини у серії післяматчевих пенальті. Підсумковий розподіл місць: 1.«Чемпіон» Черкаси 2.ДЮСШ «Колос» (Авдіївка, Донецька обл.) 3. ФШМ ФК «Явір» (Черкаси) 4. Футбольна Родина (Черкаси) Індивідуальними нагородами відзначено наступних гравців: Кращий воротар

гравці нашої команди

футбольна школа майстрів "Явір" (Черкаси)

ВОВК Микола Вікторович

Рік народження: 10.03.2006
Група: Доросла група

ВОЛКОБОЙ Маркіян Максимович

Рік народження: 09.05.2006
Група: Доросла група

БІЛАС Вікторія Юріївна

Рік народження: 04.04.2007
Група: Середня група

СНІГУР Владислав Олегович

Рік народження: 14.07.2007
Група: Середня група

Новини ФШМ ФК "ЯВІР"

ФШМ Явір посів третє місце в всеукраїнському турнірі в Білозірї

ФШМ Явiр Черкаси - Олімп Явiр Смела 1:0

22 вересня 2019 року відбувся матч в рамках Чемпіонату Черкаської області з футболу між командою ФШМ "Явір" та

ФШМ "Явір" в фотографіях #1 (Чемпіонат області 2019 рік). ФШМ Явір - ФК Чемпіон 3:2

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт про ігри ФШМ "Явір" в рамках Чемпіонату Черкаської області 2019 року з футболу

Чемпіонат Черкаської області. Результати ФШМ "Явір"

12.09.2019 ФШМ Явip - Академия Черкащини 9:0 13.09.2019 ФШМ Явip - фк Чемпион 3:2 14.09.2019 ФШМ Явоp -

День Рождения Вани Кондратюка!

ФШМ Явip - Поздравляем Кондратюка Ивана с 9 Днём Рождения ! Желаем Ване "Месси" достижения всех желаемых

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ ФШМ ФК "ЯВІР"

Тренування ФШМ "ЯВІР"