ЯВІР

(096) 477-79-77
(093) 367-59-94
fcyavir2008@gmail.com

Якщо ти мрієш стати видатним футболістом ти повинен займатися футболом з раннього дитинства. Футбольна школа майстрів "Явір" (м.Черкаси) допоможе тобі здійснити твої мрії. Успіх у футболі можна досягти тільки тоді, коли присвятити все своє життя цьому виду спорту. Наші тренери володіють вмінням "передавати досвід", знання техніки, тактики та психології.

батькам

Шановні батьки, законні представники дітей і діти, що займаються у футбольному клубі!

Прохання уважно прочитати ці правила і дотримуватися їх при нашій подальшій співпраці. Прохання до батьків, законних представників дітей пояснити учням дані правила, якщо ваші діти ще не уміють читати, або не можуть зрозуміти прочитане. Велике спасибі!

поради

Під час гри вся увага юних футболістів фокусується на виконанні певних техніко-тактичних дій, який зробити маневр або як забити м'яч у ворота

Разом з тим на концентрацію уваги дітей великий вплив мають гучні зауваження і часом некоректна поведінка батьків, які вказують, що їм слід робити. Звичайно, батьки це роблять виключно з добрих спонукань для своєї дитини, але така поведінка може мати негативний вплив на юних спортсменів.

питання / відповіді

Що потрібно щоб почати тренування?

Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.

Товарищеский матч ФШМ Явip дети - ФШМ Явip родители

Товарищеский матч ФШМ Явip дети - ФШМ Явip родители.   Со счетом 9:8 победили дети.   Эрик-Григорий Асцатуров Всех друзей Благодарю за Поздравления ! Желаю и Вам крепкого здоровья и духовной гармонии !

Вітання з Днем народження!

22 червня свій День народження святкує головний тренер і голова Футбольної Школи Майстрів «Явір» Асцатуров Ерік-Григорій Володимирович    Шановний Еріку-Григорію Володимировичу! Прийміть найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження! Насамперед бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого. Щиро бажаємо щастя, сімейного благополуччя, здоров'я, успіхів, миру та злагоди. Нехай Вас у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить

гравці нашої команди

футбольна школа майстрів "Явір" (Черкаси)

ВОВК Микола Вікторович

Рік народження: 10.03.2006
Група: Доросла група

ВОЛКОБОЙ Маркіян Максимович

Рік народження: 09.05.2006
Група: Доросла група

БІЛАС Вікторія Юріївна

Рік народження: 04.04.2007
Група: Середня група

СНІГУР Владислав Олегович

Рік народження: 14.07.2007
Група: Середня група

Новини ФШМ ФК "ЯВІР"

Товарищеский матч ФШМ Явip дети - ФШМ Явip родители

Вітання з Днем народження!

Головний тренер ФШМ «Явір» Асцатуров Е.-Г. 22 червня збирає своїх вихованців і друзів

Головний тренер і голова Футбольної Школи Майстрів "Явір" Асцатуров Ерік-Григорій запрошує на «Центральний

Турнір по футболу до дня захисту дітей «Кубок «Ласки» (учасники - діти U-10)

1 червня вшановували діток. День захисту дітей, традиційне свято, на яке Благодійна організація «Волонтер