ЯВІР

(096) 477-79-77
(093) 367-59-94
fcyavir2008@gmail.com

Якщо ти мрієш стати видатним футболістом ти повинен займатися футболом з раннього дитинства. Футбольна школа майстрів "Явір" (м.Черкаси) допоможе тобі здійснити твої мрії. Успіх у футболі можна досягти тільки тоді, коли присвятити все своє життя цьому виду спорту. Наші тренери володіють вмінням "передавати досвід", знання техніки, тактики та психології.

батькам

Шановні батьки, законні представники дітей і діти, що займаються у футбольному клубі!

Прохання уважно прочитати ці правила і дотримуватися їх при нашій подальшій співпраці. Прохання до батьків, законних представників дітей пояснити учням дані правила, якщо ваші діти ще не уміють читати, або не можуть зрозуміти прочитане. Велике спасибі!

поради

Під час гри вся увага юних футболістів фокусується на виконанні певних техніко-тактичних дій, який зробити маневр або як забити м'яч у ворота

Разом з тим на концентрацію уваги дітей великий вплив мають гучні зауваження і часом некоректна поведінка батьків, які вказують, що їм слід робити. Звичайно, батьки це роблять виключно з добрих спонукань для своєї дитини, але така поведінка може мати негативний вплив на юних спортсменів.

питання / відповіді

Що потрібно щоб почати тренування?

Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.

Подяка за професіоналізм та тренерську працю.

Висловлюю Вам щиру подяку за великий педагогічний талант, професіоналізм, цілеспрямованість, щедрість й кропітку тренерську працю. Ваше терпіння й здібність захопити вихованців, відкриваючи їм багато нового, надихають на нові перемоги.

ФШМ Явiр обладатель кубка Австралии

Лучший игрок турнира Кондратюк Иван, лучший голкипер Кислый Владимир! И вообще у нас все воспитанники лучшие, молодцы ребята, только так!!! Эрик-Григорий Асцатуров, Тренер команды ФШМ "Явір".   Вторая победа подряд ФШМ Яворят в кубке Австралии над ДЮСШ Киев 3:2!  И на этот раз преимущество наших ребят было уже большим! Новая машина набирает обороты! Быстрее, Выше, Сильнее, наши воспитанники ФШМ самые лучшие и признанные футболисты, это факт! ФШМ Явiр - Черноморец Одесса 3:2. Волевая победа ,проигрывая по ходу матча 1:2, смогли собраться и обыграть противника! К тому же

гравці нашої команди

футбольна школа майстрів "Явір" (Черкаси)

ВОВК Микола Вікторович

Рік народження: 10.03.2006
Група: Доросла група

ВОЛКОБОЙ Маркіян Максимович

Рік народження: 09.05.2006
Група: Доросла група

БІЛАС Вікторія Юріївна

Рік народження: 04.04.2007
Група: Середня група

СНІГУР Владислав Олегович

Рік народження: 14.07.2007
Група: Середня група

Новини ФШМ ФК "ЯВІР"

Подяка за професіоналізм та тренерську працю.

ФШМ Явiр обладатель кубка Австралии

ФШМ Явір - Олімп Сміла 2:1 (Фото)

ФШМ Явір - Олімп Смілп 2:1 Дякуємо хлопцям за гру! Дякуємо Ehrik-Grigory Astsaturov за наших хлопців! Разом ми сила)

Лише футбол, лише ФШМ Явір! (Фото)

Не знаю як у вас?! Але у нас відірвати від телефону може не мама, а лише футбол... Дякую нашому

ФШМ Явiр : Дніпро 80 (3-1)

Сегодня состоялся матч ФШМ Явiр : Дніпро 80,в котором наши яворята одержали победу со счётом 3:1!

ФШМ Явiр и Олимп Смела

Сегодня 26.06 состоялся невероятный матч между ФШМ Явiр и Олимп Смела на стадионе Авангард. Обе команды очень

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ ФШМ ФК "ЯВІР"

Тренування ФШМ "ЯВІР"