ТУРНІРИ ФШМ "ЯВІР"

ФШМ "Явір" прийняв участь в всеукраїнському турнірі ім. Б.Хмильницького в Чигирині.
фшм явір, черкаси футбол, футбол черкаси, черкаський спорт, дитячий футбол, фк явір черкаси, явір черкаси, За головний трофей змагань, які проходили у Чигирині, боролися 6 футбольних юнацьких команд

У турнірі взяли:: «Чигирин» ДЮСШ, «Зірочка» (м.Кропивницький), ФШМ «Явір» (м.Черкаси), ФК «Тальне», «Дніпро» (м.Черкаси).

Кубок імені Богдана Хмельницького виборола команда ФК «Тальне». Друге місце посіла команда «Зірочка», а третє – команда «Дніпро».

По закінченню ІV Всеукраїнського турніру з дитячого футболу імені Богдана Хмельницького судді визначили та нагородили кращого гравця, бомбардира та воротаря. Нагороду «Кращий гравець» турніру отримав Владислав Снігур з команди ФШМ «Явір», «Кращий воротар» турніру – Сергій Березенко з команди «Дніпро», «Кращий бомбардир» турніру – Євген Мазур з команди ФК «Тальне».