ФОТОНОВИНИ ФШМ "ЯВІР"

Турнір по футболу до дня захисту дітей «Кубок «Ласки» (учасники - діти U-10)

1 червня вшановували діток. День захисту дітей, традиційне свято, на яке Благодійна організація «Волонтер Черкащини» організовує свято для малечі

Так цього року повторили свято футболу. Незмінний і спонсор турніру ТОВ "Ласка". Директор Дяченко Олександр як завжди не скупився на призи, подарунки, кубки та медалі всім учасникам турніру, а ще морозиво яким частували спонсори досхочу не лише присутніх на турнірі, а й всіх відвідувачів «Центрального стадіону».

Спасибі міському голові Черкас Анатолію Бондаренкові, який завітав на свято дітей та прикрасив його кінцівку конкурсами по пробиттю штрафних ударів. До речі виграли юні футболісти з рахунком 32 на 16, за що міський голова вручив кращим пенальтистам відзнаки від мера.

Спасибі маєте від діток і директор «Центрального стадіону» Юрій Гончаров за надану апаратуру для озвучування турніру, безкоштовну оренду нового футбольного поля з штучним газоном, та надання лікаря стадіону.

Я, як керівник Благодійної організації «Волонтер Черкащини» хочу подякувати і моїм помічникам – волонтерам Миколі Шатайло за чудово проведене озвучування турніру, Руслану Дмитренку, Ігорю Петриченко, Інна Тарасенко за статистичний розділ турніру, Миколі Параскевичу як відповідальному за роботу обладнання та музику, пані Ірині за чудово проведені інтелектуальні конкурси юним футболістам, ну і всім іншим хто доклався до цього дійства. Велика Вам дяка від малечі.

Звичайно і сам турнір був суперовим. 6-ть кращих команд міста Черкас поділені були на 2-і групи. Запекла боротьба точилася в обох з них. Так в групі «А» перемогу святкували юні вихованці Еріка Асцатурова , команда ФШМ «Яві», яка програла перший матч команді вихованців Романа Борових СДЮСШОР «Чайка-1» з рахунком 2-1, потім вигравши в вихованців Григорія Фощія з рахунком 3-1, лише завдяки різниці забитих та пропущених в плюс1 гол посіла перше місце в групі. Другими були СДЮШОР «Чайка-1», які маючи також як і команда ФШМ «Явір» та команда «Дніпро-80» по 3-ри очка але різницю забитих та пропущених нуль м’ячів, 3-ми були команда СДЮСШ «Дніпро-80» з 3-ма очками та різницею забитих та пропущених в мінус 1 м’яч.

Друга група «В» боротьба була не менше запеклою. Тут фаворитом групи стали самі юні учасники турніру команда тренера Євгенія Борисюка СДЮСШОР «Чайка -2010», ця команда складена з діток 2010-2011 року народження. Саме вони переграли з однаковим рахунком 1-0 команди старших за віком «Фортуну» та СК «Дніпро» та з 6-ма очками посіли перше місце в групі «В». А от за 2-ге місце прийшлося пробивати 11-ти метрові штрафні удари. «Фортуна» та СК Дніпро, де сильнішим та успішнішим були юні футболісти тренера Олега Гопка, які в серії пенальті перемогли 4-2.

В матчі за 5-6 місце зустрілися команди СДЮСШОР «Фортуна» та команда ДЮСШ «Дніпро-80» Черкаської МР , з рахунком 2-0 перемогла «Фортуна».

В матчі за 3-4 місце зустрілися СДЮСШОР «Чайка-1» та СК-Дніпро, де перемогу з рахунком 1-0 святкували також вихованці СДЮСШОР. Їм дістався кубок «Ласки» за 3-є місце.

А от фінал за 1-2 місце був надто напруженим. Тут зустрілися ФШМ «Явір» та самі маленькі учасники турніру СДЮСШОР «Чайка – 2010». Першими гол забили вихованці тренера Євгена Борисюка, але за декілька хвилин до завершення матчу ФШМ «Явір» зрівняв рахунок матчу. І знову серія 11-ти метрових штрафних ударів. Серія пенальті затягнулася за 10-ть ударів, пробили вже і воротарі, а рахунок був рівний. І все таки футбольна удача цього разу вибрала ФШМ «Явір», вони стали переможцями такого чудового турніру «Кубок «Ласки».
08062019 78435 n

Ще не стихлі емоції від фінальної гри як малечу запросила ведуча пані Ірина на інтелектуальний конкурс та вікторину на тему знань про футбол. А тут вже був готовий до проведення майстер-класу міський голова Анатолій Бондаренко, який ставши у рамці воріт відбивав 11-ти метрові штрафні удари від юних футболістів всіх команд учасників турніру «Ласки». Потім Анатолій Бондаренко вже сам випробував вміння відбивати пенальті юних воротарів команд.
08062019-4 n

Всі учасники турніру отримали задоволення. Куча позитивних емоцій. Всі отримали медалі, 55-ть індивідуальних відзнак від спонсорів турніру ТОВ «Ласка» та міського голови, трьом першим командам кубки «Ласки», футбольні м’ячі та ще всім командам по ящику морозива на завершення.