ЯВІР

ФУТБОЛЬНА ШКОЛА
МАЙСТРІВ (ЧЕРКАСИ)

Телефон:
(096) 477-79-77
(093) 367-59-94
E-mail:
fcyavir2008@gmail.com

НОВИНИ ФШМ "ЯВІР"

Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)
 
 
Благодарю мера города Черкассы А.В. Бондаренко и Ю.В.Тренкина за поздравления! 

Благодарю родителей и детей ФШМ Явip за поздравление и хорошо проведенный спортивный день! Было сыграны много матчей между родителями и детьми! Родители два раза победили и дети также, счёт 2:2! Дождь и гроза нам не были помехой!

22.06.2020. ФШМ Явip батьки - ФШМ Явip дети 3:5 .
Матч прошел в равной борьбе и только к концу матча дети смогли переломить ход игры и забить решающих два гола !))

Незвичайний, я б сказав - надзвичайний футбольний турнір "Батьки VS Діти” провели сьогодні на футбольному полі 31-ої Черкаської міської гімназії.
Дякуємо за захоплюючу та цікаву гру! Матч був із нагоди Дня народження тренера ФШМ Явір!!!
Вітаємо Еріка Ацатурова із Днем народження! Бажаємо здоров’я, щасливої долі, нових перемог та досягнень!
Знаєте, гра була настільки з душею.
Дорогі батьки, сьогодні Ви присвятили своїм дітям час і зіграли впевнений, що дуже важливий матч, як для Вас, так і для Ваших дітей. Ми бачили їхнє хвилювання, як вони боролися, не здавалися і слава Богу виграли, чесно виграли! А ми отримали насолоду та гордість за своїх дітей
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)Спортивне свято в День народження тренера ФШМ "Явір" (Фото, Відео)