ФОТОНОВИНИ ФШМ "ЯВІР"

ФШМ "Явір" переможець Кубку Академії "Черкаського Дніпра"
На вихідних у Білозірській академії футболу відкрито відділення з футзалу. На цій урочистій події були присутні президент Асоціації футзалу України Сергій Владико, президент корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул і президент Федерації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров.

Президент Асоціації футзалу України привітав керівництво, адміністрацію і тренерський склад Академії, її вихованців та усіх присутніх із ще одним кроком вперед – відкриттям відділення футзалу.

- У Білозірській академії футболу, завдяки Лашкулу Володимиру Григоровичу, створені усі необхідні умови для виховання футболістів для гри у великий футбол і на футзальних майданчиках. Я переконаний, що позитивні результати не змусять себе чекати, - відзначив Сергій Владико.

Варто додати, що у спортивному залі Академії покладене сучасне спеціальне покриття. Високу якість «газону» на собі відчули учасники матчу: ФШМ ФК «Явір» (Черкаси) – Білозірська академія футболу. Нагадаємо, що на добу раніше, відділення футзалу було відкрите у Черкасах на базі КДЮСШ №1.

Командами було зіграно два матчі. Перемогу в двох матчах відсвяткувала команда ФШМ "Явір" з рахунками 3:0 та 2:1.