ФОТОНОВИНИ ФШМ "ЯВІР"

ФШМ ФК "Явір" - фіналіст Кубка СДЮСШОР
ФШМ ФК "Явір" - фіналіст Кубка СДЮСШОРУчора в Черкасах завершився представницький турнір серед гравців 2008-09 років народження.

У Черкасах відгримів всеукраїнський дитячий турнір з футболу "Кубок СДЮСШОР-Чайка". Протягом двох днів вісім команд з Черкаської області та інших регіонів України змагалися між собою на території спорткомплексу "Манеж".

Юні футболісти зіграли у форматі 8+1, провівши груповий етап із подальним виходом у плей-оф. Загалом, кожна команда зіграла по 5 матчів.

Результати групового етапу:
Група А

1. ФШМ "Явір" Черкаси
2. "Альянс" Кропивницький
3. "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин
4. "Чайка 2009" Черкаси

Група Б
1. "СДЮСШОР-Чайка" Черкаси
2. "Спарта" Світловодськ
3. "Лідер" Кропивницький
4. "Дніпро-80" Черкаси

У другий ігровий день до фінальної четвірки дісталися кропивницький "Альянс", світловодська "Спарта", черкаські "СДЮСШОР-Чайка" і ФШМ "Явір".

Фінал
"СДЮСШОР-Чайка" – ФШМ "Явір" 2:0
Голи: Ключник, Хуторний

У фіналі було дуже гаряче. Обидві комнди не з иралися поступатися і віддавати кубок опоненту, тим паче для обох це був домашній турнір.

У першому таймі ФШМ настирніше діяв попереду, створивши більше гостроти біля воріт "Чайки". У їі складі треба одразу відзначити воротаря Станіслава, який багато разів упевнено врятував команду. За це партнери йому подякували в перерві. Після неї підопічні Асцатурова все ще були ближчими до голу, навіть у поперечину пробили, але справжню цінність у цьому фіналі мала реалізація. За 4 хвилини до кінця "Чайка" отримала свій шанс. Ключник опинився перед воротами і забив – 1:0. Розігрілися максимальні пристрасті. Підопічним Пархоменка довелося оборонятися, але на останній хвилині його Хуторний вистрілив під поперечину воріт "Явора" і зняв усі питання щодо чемпіона.

Підсумки:
1 місце – "СДЮСШОР-Чайка" (Черкаси)
2 місце – ФШМ "Явір" (Черкаси)
3 місце – "Спарта" (Світловодськ)
4 місце – "Альянс" (Кропивницький)
5 місце – "Лідер" (Крлпивницький)
6 місце – "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин)
7 місце – "Чайка 2009" (Черкаси)
8 місце – "Дніпро-80" (Черкаси)